1 WRZEŚNIA-PAMIĘTAMY !

W niedzielne wrześniowe południe, w 85-tą rocznicę wybuchu II wojny Światowej odbyły się oficjalne uroczystości miejskie  z udziałem lokalnych władz, przedstawicieli różnych środowisk i instytucji, pocztów sztandarowych oraz mieszkańców.

Naszą szkolną Społeczność godnie reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Marcelina Wróbel(kl.8a), Gabriela Żelechowska (kl.8b) , Jan Kwiatkowski (kl.8a) oraz Panie: Joanna Plamowska i Sylwia Śliwińska, odpowiedzialne za przygotowanie Naszych Uczniów. Wśród licznie przybyłych harcerzy byli także inni uczniowie Naszej szkoły, druhowie i druhny ze IV Szczepu ZHP im. Dzieci Walczącej Warszawy, Grodzisk Mazowiecki.

Podziękowanie kierujemy do  Rodziców za pomoc w przygotowaniu oraz towarzyszenie  Nam w tej ważnej i podniosłej uroczystości.

Opiekunowie pocztu sztandarowego,

Joanna Plamowska i Sylwia Śliwińska