Zielony kącik

W szkole po feriach czekała na nas miła niespodzianka od Rady Rodziców. Chodzi o zielony kącik w korytarzu na pierwszym piętrze obok pokoju nauczycielskiego. W tym miejscu można wygodnie usiąść na pufach i porozmawiać albo przeczytać którąś z książek z półeczki, która się znajduje w tym przemiłym kąciku. Tapeta z drzewami, cała w tonacji zielonej, pozwala się odstresować, więc nie możemy korzystać w tym miejscu z telefonów.

Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Beata Bogucka wraz z przedstawicielami Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego dokonała uroczystego przecięcia wstęgi w poniedziałek 29 stycznia tuż przed godziną 8:00.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za pomysł, wkład pracy i środki finansowe włożone w przygotowanie dla nas tego zielonego wspaniałego kącika. Mam nadzieję, że będzie on nam długo służył.

Zosia Mielczarek, 4a