O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami dziecięcymi

Zapraszamy na cykl darmowych warsztatów ze specjalistami dziecięcymi z zakresu psychologii, logopedii i fizjoterapii, który realizowany jest w ramach projektu „O wyzwaniach rozwojowych Twojego dziecka – rozmowy z ekspertami dziecięcymi” w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Warsztaty odbywają się w następujących terminach w budynku Biblioteki Głównej w Grodzisku Mazowieckich przy ul. 3 maja 57 w godzinach 18:00-20:00:
15.05 – Fizjoprofilaktyka wad w postawie ciała – kreatywne zabawy ruchowe dla przedszkolaka – Małgorzata Łapot
17.05 – Rozwój twarzoczaszki od niemowlaka do starszaka. Bruksizm u dzieci – fakty i mity – Anna Sędkowska
22.05 – „Pucio mówi pierwsze słowa” – o warunkach prawidłowego rozwoju mowy i bazowych umiejętnościach komunikacyjnych – Marta Mirkowska
24.05 – „Zostałam mamą, czy pozostanę sobą?” Warsztat o tym jak nie „zgubić” siebie w macierzyństwie – Aleksandra Piątkowska
5.06 – „Odsiadka” w szkole i przedszkolu, jej konsekwencje dla zdrowia fizycznego dzieci – Iwona Kurek
7.06 – „Zjadamy banany” – jak radzić sobie z wybiórczością pokarmową u dzieci w wieku przedszkolnym – Paulina Bednarska
12.06 – Fakty i fejki o rozwoju dzieci – rozwój dziecka czytany między wierszami – Barbara Stankiewicz
14.06 – PANEL DYSKUSYJNY ZE SPECJALISTAMI
Serię spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się 14.06.2024 r., w czasie którego uczestnicy będą mieli szansę zadać dowolne pytania z zakresu wymienionych wyżej specjalizacji.

Dla osób zainteresowanych w ramach podsumowania przewidziany jest również dostęp do darmowej publikacji dotyczącej poruszanych zagadnień.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/C3Sg3YRHyR29kTxa6

Liczba miejsc ograniczona.

Drogi rodzicu, terapeuto, lekarzu, studencie, nie może Cię zabraknąć!
Zapraszamy!

Na spotkania zapraszamy
do Biblioteki Głównej (II p. Mediateki)
przy ul. 3 Maja 57