Wyniki konkursu i wycieczka zorganizowane przez Fundację Wdzięczności Niepokornym

11 czerwca 2024r. w siedzibie Solidarności w Grodzisku Mazowieckim zostały rozdane nagrody w konkursie zorganizowanym przez Fundację Wdzięczności Niepokornym imienia księdza Sylwestra Zycha.
Młodzież z grodziskich i gminnych szkół otrzymała biogramy zasłużonych dla ziemi grodziskiej działaczy antykomunistycznego podziemia. Uczniowie mieli w ciekawy sposób zaprezentować wybrane sylwetki bohaterów naszej wolności.

Wcześniej Fundacja zorganizowała dla wszystkich osób biorących udział w konkursie wyjazd do Sulejówka, do muzeum Józefa Piłsudskiego.

Spośród 45 prac wyróżniono 6. Aż 4 prace zostały wykonane przez naszych uczniów i są to: Arek Mazurkiewicz- Kulka 8b, Zuzia Tadzik 8b, Asia Paczòska 7a i Bartek Wysocki 7a.
Młodzież wykonała ciekawe prace min. komiks, wiersz czy gazetkę ścienną. Laureatom, nauczycielom oraz rodzicom serdecznie gratulujemy.

Małgorzata Młotkowska