II Memoriał im. Marii Michalak

W dniach 28 – 29 września odbył się II Memoriał Marii Michalak.

28.09.2024r. – od godz. 9.00- do 17.00 odbyły gry zespołowe:

1. Piłka nożna mężczyzn (drużyny 4- osobowe)
  2. Koszykówka mężczyzn (drużyny 4- osobowe)
  3. Koszykówka kobiet (drużyny 4- osobowe)
  4. Siatkówka zespoły mieszane ( 3 kobiety i 3 mężczyzn)

29.09.2024r.- o godz. 9.00- odbyły się biegi przełajowe:

• kobiety (600m)
  • mężczyźni (600m) Rozgrywki tenisa stołowego odbywały się od godz. 10.00-14.00 w dwóch kategoriach kobiet i mężczyzn

Bardzo dziękuję organizatorom, sponsorom i uczestnikom II Memoriału im. Marii Michalak, który był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Grodzisku Maz. w dniach 28-29 września 2024r.
Dziękuję Burmistrzowi Grodziska Mazowieckiego, panu Tomaszowi Krupskiemu za objęcie honorowym patronatem II Memoriału im. Marii Michalak. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe przeznaczone na nagrody za poszczególne konkurencje sportowe.
Dziękujemy pani sekretarz gminy Anecie Caban, za zaszczycenie naszej imprezy swoją obecnością oraz wręczanie nagród zwycięzcom.
Dziękuję dyrektorowi Biura Oświaty panu Cezaremu Skalskiemu za otwarcie naszej uroczystości.
Dziękuję Radnym Rady Miejskiej: pani Sylwii Śliwińskiej, pani Urszuli Misiło oraz panu Łukaszowi Nowackiemu za obecność i podjęcie osobistego udziału w rywalizacji sportowej.
Dziękuję organizatorom Memoriału, nauczycielom wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz.: panu Andrzejowi Faliszewskiemu, panu Pawłowi Deludze, pani Marcie Oźminkowskiej oraz panu Piotrowi Szmausowi za zaangażowanie.
Naszych nauczycieli wsparła też emerytowana nauczycielka wychowania fizycznego pani Aleksandra Kapuściak, której bardzo dziękujemy za pomoc.
Dziękuję innym nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 4, którzy wspierali imprezę od strony technicznej: pani wicedyrektor Marcie Szymczyk, pani Karolinie Niewolskiej, pani Agnieszce Sierocińskiej, pani Grażynie Kaczorowskiej.

Dziękujemy sponsorom naszej imprezy:

• Gminie Grodzisk Mazowiecki za nagrody dla uczestników Memoriału
  • firmie Czarpol za przekazanie bananów, które pozwoliły uzupełnić kalorie po wysiłku sportowym uczestnikom zawodów.
  • firmie Grafiki Rafał Wnuczek, za zaprojektowanie i wydrukowanie baneru, plakatów i dyplomów reklamujących naszą imprezę.
  • p. Marcie Oźminkowskiej za słodki poczęstunek dla uczestników
    Na zakończenie dziękuję wszystkim uczestnikom II Memoriału im. Marii Michalak, w większości absolwentom Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. za udział w naszej imprezie. Miło było Was zobaczyć po latach. Była też okazja do wspomnień co stworzyło miłą atmosferę. Zaszczycił nas nawet swoją obecnością pan Marcin Dorociński, najbardziej rozpoznawalny absolwent naszej szkoły. Nie dość że znalazł czas, to jeszcze wziął udział w rywalizacji sportowej i wygrał turniej tenisa stołowego.
    Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli II Memoriał im. Marii Michalak i już dziś zapraszam na kolejną edycję imprezy.
    Beata Bogucka
    Dyrektor ZSP1 w Grodzisku Maz.