Świąteczna – charytatywna loteria fantowa

W dniach 20-21 grudnia 2023 roku Samorząd szkolny i Szkolne Koło Młodego Wolontariusza zorganizowały małą loterię fantową, z której dochód został przeznaczony na wsparcie w leczeniu i rehabilitacji niepełnosprawnego, czteroletniego mieszkańca naszej gminy, podopiecznego Fundacji ”Serca dla Maluszka” .Uzyskany dochód z loterii: 1270zł, w całości został wpłacony na konto w/w organizacji dobroczynnej.
Bardzo dziękujemy Wszystkim, dzięki którym udało się przeprowadzić tą akcję charytatywną – za przekazane fanty rzeczowe, świąteczne pierniczki wykonane przez małych wolontariuszy oraz za sam udział w loterii i zakup symbolicznego losu.
To już kolejna akcja charytatywna, w której nasza szkolna społeczność pokazała jak wielkie ma serce i ogromną wrażliwość na potrzeby innych ludzi.
DZIĘKUJEMY!

Sylwia Śliwińska