Koncerty gordonowskie w Letniej Bibliotece

Chcecie spędzić dwa niedzielne popołudnia z rodziną na świeżym powietrzu przy Stawach Walczewskiego? Zapraszamy na koncerty gordonowskie w Letniej Bibliotece.
Koncerty gordonowskie – to koncerty dla niemowląt i dzieci – do ok. 4/5 roku życia. Prowadzone są wg Gordon’s Music Learning Theory – Teorii Uczenia się Muzyki prof. Edwina Gordona, co oznacza, że są to INTERAKTYWNE SPOTKANIA MUZYCZNE, podczas których dzieci będą miały okazję nie tylko zobaczyć, usłyszeć i poznać dźwięki instrumentów muzycznych, ale również aktywnie muzykować: śpiewać, poruszać się do pulsu muzyki z rodzicami oraz grać na instrumentach perkusyjnych.

Koncerty gordonowskie zawierają aktywne elementy zajęć gordonowskich, które stymulują dzieci do aktywności i naturalnie rozwijają ich uzdolnienia muzyczne.

Podczas koncertów, oprócz instrumentalnej klasyki dzieciom przedstawiony zostanie różnorodny materiał tonalny i rytmiczny, a wszystko to w formie radosnego rodzinnego muzykowania!

Serdecznie zapraszamy!

Koncert poprowadzi Małgorzata Grabska.

Zapraszamy 7 lipca i 11 sierpnia od godz. 17:00

do Letniej Biblioteki przy Stawach Walczewskiego.

Wstęp wolny!

Koncerty organizowane są w ramach programu BLISKO w ramach grantów na inicjatywy oddolne.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #nprcz

Koordynatorką projektu jest Ewelina Pieróg: e.pierog@biblioteka.grodzisk.pl