„Szkoły Pełne Talentów 2023” – podsumowanie akcji

Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym, jesienią 2023r. nasza placówka przyłączyła się do drugiej edycji ogólnopolskiego projektu „Szkoły Pełne Talentów” zorganizowanej przez sieć sklepów LIDL Polska.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Uczniom i Pracownikom szkoły za wsparcie i przekazanie „Talenciaków” w ilości 1803 kuponów, które zamieniliśmy na nagrody. W tym roku szkolnym nasza szkoła zamówiła:

• „Matę z tarczą z punktacją”(zabawa zręcznościowa dla młodszych dzieci z dołączonymi woreczkami),
  • „Zestaw farb i klejów” (przyjazne, bezpieczne, na bazie wody farby oraz nietoksyczny , wielofunkcyjny klej  do wykonania prac plastycznych z dodatkiem różnych materiałów takich jak papier, tkaniny, drewno i ceramika),
  • „Pakiet 5 klasycznych gier planszowych”( Chińczyk, Statki, Warcaby, Szachy, Inteligencja).

Do szkoły dotarła już część zamówionych nagród. Mamy nadzieję, że tuż po feriach zimowych wspomniane pomoce dydaktyczne urozmaicą naszym uczniom naukę i zabawę w czasie różnych zajęć szkolnych.

BARDZO DZIĘKUJEMY Wszystkim Darczyńcom za pomoc w zbiórce „Talenciaków” na naszym szkolnym koncie akcji ”Szkoły Pełne Talentów”.

Sylwia Śliwińska