Wycieczka do Biskupina i Gniezna

Uczniowie klas piątych pod koniec września wybrali się na dwudniową wycieczkę do Biskupina i Gniezna pod opieka wychowawców. Oprócz zwiedzania zabytków i lekcji muzealnej o początkach państwach polskiego mieli okazję nauczyć się na dwóch warsztatach wyrabiać biżuterię z miedzianych drucików i modeliny. Dużą niespodzianką była dla uczniów dyskoteka, która zakończyła pierwszy dzień atrakcji w przepięknym hotelu w Żninie.

W piątek 27 września było równie intensywnie. Wejście na wieżę Katedry Gnieźnieńskiej, widok na panoramę Gniezna, zwiedzanie podziemi, obejrzenie drzwi gnieźnieńskich i pomnika Bolesława Chrobrego dostarczyły uczniom wiele niezapomnianych wrażeń.

Wychowawcy klas 5: Bogumiła Krzywicka, Katarzyna Kulpan,  Joanna Plamowska, Aneta Ruszkiewicz